Kariera

Wydawnictwo Zielona Sowa poszukuje grafika!

Myślisz, że jesteś dobrym i pomysłowym grafikiem? Świetnie! Szukamy ludzi pełnych pasji i pewnych siebie. Pokaż nam, co potrafisz i przyślij nam swoje CV oraz portfolio z przykładowymi pracami.


Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się wydawnictwem, które może pochwalić się wieloma sukcesami, a co ważniejsze – jest z nich dumne. Dlatego też szukamy osób, które tak samo jak my, uwielbiają tworzyć książki, szczególnie te dla dzieci i młodzieży.


Doświadczenie w pracy przy publikacjach dla najmłodszych jest dla nas bardzo cenne, ale nie jest kluczowe. Jeśli możesz pochwalić się projektami stron internetowych, banerów czy materiałów reklamowych, zrób to – na pewno będzie to dodatkowym atutem.

Oczekujemy:

  • pasji, kreatywności, otwartości na nowe rozwiązania,
  • świetnej znajomości pakietu Adobe oraz doświadczenia w składzie publikacji i znajomości zasad DTP,
  • samodzielności w działaniu i organizacji pracy.

Oferujemy:

  • pracę przy bardzo różnorodnych projektach,
  • niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę.

Miejsce pracy: Warszawa


Aplikacje zawierające CV oraz przykładowe projekty prosimy składać drogą mailową na adres: rekrutacja@zielonasowa.pl do dnia 15 maja 2017. Prosimy dodać w tytule maila hasło: grafik.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.02.101.926 z późniejszymi zmianami).”

Zielona Sowa wykorzystuje pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.
W dowolnym momencie możesz wyłączyć obsługę plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej »

X
×

Zapisz się
do newslettera

Dodatkowo otrzymasz 30% rabatu
na Twoje najbliższe zakupy

×

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 94, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000174857, NIP 521-32-60-087, kapitał zakładowy 1.550.000 zł będącym właścicielem e-księgarni zielonasowa.pl w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wydawnictwa Zielona Sowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 94, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000174857, NIP 521-32-60-087, kapitał zakładowy 1.550.000 zł będącym właścicielem e-księgarni zielonasowa.pl informacji handlowych drogą elektroniczną lub telefonicznie.